Łukasz Siódmok, dziękujemy!

Dziś dobiegła końca ponad roczna kadencja prezesa Piasta Gliwice Futsal, Pana Łukasza Siódmoka. Nowy prezes klubu zostanie wybrany przez przedstawicieli stowarzyszenia FK Gliwice już jutro.

Powiedzieć, że kadencja Prezesa Łukasza Siódmoka była udana, to nie powiedzieć nic. To właśnie przez ostatni rok, wraz z pomocą całego klubu, miasta Gliwice i wszystkich sponsorów, dyrektora sportowego, trenera ze sztabem szkoleniowym oraz zawodników udało się sięgnąć po pierwsze w historii klubu Mistrzostwo Polski!

To także przez ten rok zespół przeszedł rozwój kadrowy – pozyskał wielu bardzo dobrych zawodników, w tym reprezentantów swoich kadr narodowych, co pozwoliło mu z sukcesami po raz pierwszy w historii wystąpić w Lidze Mistrzów, gdzie doszedł do fazy Elite Round, pokonując po drodze mistrzów Mołdawii, Izraela, Białorusi, Kosowa, Danii, Słowenii oraz Chorwacji.


– W mojej ocenie, to był bardzo dobry okres dla Piasta Gliwice Futsal. Rozwinęliśmy się nie tylko pod względem sportowym, ale również organizacyjnym. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu wielu osób, już teraz napisaliśmy swoją własną historię na kartach polskiego, jak również europejskiego futsalu. Wierzę, że w kolejnych latach klub może ponownie podjąć jeszcze skuteczniejszą walkę o najwyższe europejskie cele. Plan, który sobie postawiliśmy oraz konsekwencja w jego realizacji pozwoliły nam zbudować bardzo mocne fundamenty do dalszego rozwoju naszego klubu, który teraz ze spokojem przekazuje w ręce nowego Zarządu. Dziękuję całej społeczności gliwickiej za zaufanie – niech idea „Razem tworzymy futsalową historię” towarzyszy nowemu Prezesowi w nadchodzącej kadencji. Niezmiennie widzimy się na meczach Piasta w Arenie Gliwice! – mówi Łukasz Siódmok.


Poza sukcesami sportowymi, klub rozwinął się także wizerunkowo. Zyskał nowych silnych sponsorów, zainwestował w działania marketingowe, czego efekty są coraz bardziej widoczne chociażby na trybunach Areny Gliwice w trakcie meczów Mistrza Polski.


Dziękujemy raz jeszcze Panu Łukaszowi za ten ważny rok i życzymy samych sukcesów w jego pozostałych projektach!

Skip to content