Jerzy Kulawik: Przedłużenie umowy pozwoli nam kontynuować wspólne działania na rzecz rozwoju regionu

Dom100.eu nadal Sponsorem Piasta Gliwice Futsal! Nasz Klub podpisał dwuletnią umowę z liderem w inwestycjach budowlanych, których efekty można obejrzeć przede wszystkim w Gliwicach, Zabrzu oraz Pyskowicach. O kilka słów po podpisaniu umowy poprosiliśmy Prezesa firmy Dom100.eu, Jerzego Kulawika.

Dlaczego dom100EU zdecydował się podpisać nową umowę z Piastem?

Od lat wpieramy lokalną społeczność oraz lokalne drużyny sportowe i współpraca z Piastem doskonale wpisuje się w tę strategię. Jesteśmy przekonani, że wspieranie lokalnych inicjatyw wzmacnia naszą więź z mieszkańcami Gliwic, a także podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój lokalnego sportu i kultury. Przedłużenie umowy pozwoli nam kontynuować wspólne działania na rzecz rozwoju regionu oraz promować wartości, które są nam bliskie, takie jak pasja, zaangażowanie i dążenie do doskonałości.

Jak można ocenić dotychczasową współpracę?

Z Piastem współpracujemy już prawie dwa lata i ten okres możemy ocenić wzorowo. Wspólnie realizowaliśmy wiele inicjatyw, które nie tylko wspierały drużynę, ale także integrowały lokalną społeczność. Przykładem mogą być Dni Otwarte, podczas których kilku zawodników Piasta odwiedziło nas, co przyciągnęło dużą uwagę. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych osiągnięć i z optymizmem patrzymy na przyszłość, licząc na dalsze sukcesy i rozwój naszej współpracy z Piastem Gliwice Futsal.

W domu najważniejsze są fundamenty. Czy Dom100.eu chce być właśnie takimi fundamentami dla Piasta, aby klub mógł ze spokojem dalej się rozwijać?

Droga po mistrzostwo i budowa domu wymaga bardzo wielu wspólnych cech, tj. wytrwałość, talent, ciężka praca i to samo widzimy u nas – cenimy sobie te wartości, jak i w Piaście, dlatego chcemy być takim wsparciem, fundamentem dla Piasta w drodze po mistrzostwo.

Skip to content