Dominik, dziękujemy!

W kolejnym sezonie w barwach naszego zespołu nie zobaczymy już Dominika Śmiałkowskiego. Dziękujemy Dominik za wszystkie lata gry i poświęceń dla naszego Klubu! Do zobaczenia!

Po pięciu sezonach gry w Piaście Gliwice z klubem żegna się Dominik Śmiałkowski. 31-letni pivot w tym czasie zdobył wraz z Piastem dwa brązowe medale Mistrzostw Polski, Mistrzostwo Polski, a w minionych rozgrywkach doszedł do fazy Elite Round Ligi Mistrzów.


W sumie w naszych barwach Dominik rozegrał 62 ligowe spotkania, w których zdobył 46 bramek. Dobra gra zaprocentowała zasłużonym powołaniem do reprezentacji Polski, ale również znalezieniem się w wąskiej kadrze na Mistrzostwa Europy, zaś ostatnio dołożeniem swojej cegiełki do awansu biało-czerwonych do Elite Round eliminacji Mistrzostw Świata.

Dziękujemy Dominik za te wszystkie piękne momenty w trakcie ostatnich pięciu lat. Za każdą bramkę, każdą jednostkę treningową oraz wysiłek włożony w rozwój naszego Klubu! Do zobaczenia!

Skip to content