Marketing w Piaście Gliwice Futsal

W jaki sposób działania marketingowe prowadzi nasz Klub w trakcie Dnia Meczowego? I dlaczego warto pokazać swoją markę w trakcie organizowanych przez nas wydarzeń?

Działania marketingowe prowadzone przez Piast Gliwice Futsal wobec własnych partnerów i sponsorów wspierających event, muszą wyrazić markę i przesłanie danej firmy. Event marketing może być skutecznym narzędziem do budowania marki, ponieważ pozwala firmom dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, wzmocnić swoją obecność na rynku i zwiększyć świadomość marki. Pomagamy naszym partnerom w organizacji różnego typu akcji z wykorzystaniem materiałów drukowanych, gadżetów, promocji i rabatów, a wszystko to ma na  celu zwiększenie świadomości marki, wywołanie pozytywnych skojarzeń i zbudowanie silnej relacji z klientami – mówi Robert Dziacko z Działu Marketingu Piasta Gliwice Futsal.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu fundusz młodzieżowy na lata 2022-2023. Program pod patronatem pełnomocnika rządu ds. polityki młodzieżowej.

Skip to content