Dom100.eu nowym sponsorem Piasta!

Dom100.eu oficjalnie został nowym sponsorem Piasta Gliwice Futsal. Logotyp firmy deweloperskiej, która swoją działalność prowadzi na terenie Śląska, widoczny będzie w centralnym miejscu koszulek Mistrzów Polski.

Firma Dom100.eu to deweloper prowadzący swoją działalność na terenie Śląska, głównie w Gliwicach, Pyskowicach i Zabrzu. Posiada bogate doświadczenie w realizacji inwestycji obejmujących różnorodne nieruchomości mieszkalne. Jego inwestycje są bardzo dobrze skomunikowane i posiadają bogatą infrastrukturę, która zapewnia mieszkańcom maksimum komfortu.


– Bardzo się cieszymy z pozyskania nowego partnera, firmy Dom100.eu. Nasze rozmowy trwały bardzo długo, natomiast zakończyły się ogromnym sukcesem, jakim niewątpliwie jest podjęcie naszej współpracy. Firma Dom100.eu postawiła przed nami konkretne cele, które będziemy chcieli zrealizować – zarówno na poziomie sportowym, jak i marketingowym oraz organizacyjnym. Wierzymy, że wspólnie założone cele będziemy mogli razem osiągnąć – mówi Rafał Franz, Dyrektor Sportowy Piasta Gliwice Futsal.

Firma Dom100.eu od kilku lat wspiera instytucje kultury oraz sportu, nie tylko w Gliwicach, ale również w mniejszych pobliskich miejscowościach. Wsparcie Piasta Gliwice Futsal jest kolejnym krokiem w naszej strategii – jest nam bardzo miło, że możemy nawiązać współpracę z tak dobrze prosperującym i osiągającym tak dobre wyniki sportowe klubem – mówi Aleksandra Malec-Kampka, Kierownik ds. Marketingu Dom100.eu


Nowe domy i mieszkania na sprzedaż, powstałe dzięki Dom100.eu, to nowoczesna architektura, która przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie wysoką estetykę otoczenia. Kameralne osiedla zapewniają swoim mieszkańcom maksimum komfortu. Budynki są projektowane na podstawie najnowszych architektonicznych trendów. Ich wnętrza są zaprojektowane w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i zapewnić lokatorom ergonomiczne wnętrza.

Przez ponad dziesięć lat istnienia firma Dom100.eu sprzedała ponad 600 nieruchomości: zarówno nowych domów, jak i mieszkań, które znalazły swoich nabywców. Jeśli interesują Cię zatem najwyższej jakości lokale mieszkalne w Gliwicach, Zabrzu i pobliskich gminach, a także bogata baza ofert, wśród której na pewno odnajdziesz swój wymarzony metraż, wejdź na dom100.eu i zapytaj o wszystkie szczegóły już dziś!

Skip to content