W niedzielę gramy z Legią

Już w niedzielę o godzinie 18:00 rozegramy kolejne spotkanie w Arenie Gliwice! Tym razem Mistrzowie Polski podejmą warszawską Legię. Bilety dostępne są w sprzedaży online, a na kibiców chcących wybrać się na mecz czekają liczne promocje.

Po poniedziałkowym remisie z GI Malepszy Arth Soft Leszno zostajemy w Arenie Gliwice! Tym razem na Górny Śląsk przyjadą zawodnicy Legii Warszawa, ale zawodnicy Orlando Duarte nie mają zamiaru być specjalnie gościnni.


Historia starć Piasta Gliwice z Legią Warszawa jest zdecydowanie korzystna dla Mistrzów Polski. Z dotychczas trzech rozegranych spotkań Piastunki wygrały wszystkie – odpowiednio 3:1, 5:2 i ponownie 3:1. Szczególnie pamiętne może być to wygrane 5:2, w trakcie którego swoją karierę sportową oficjalnie zakończył nasz dyrektor sportowy, Rafał Franz.

Również w tamtym spotkaniu, poza wynikiem, szczególnie cieszyła nas licznie zgromadzona publiczność, która z pewnością nie żałowała wybrania się na kolejny mecz niebiesko-czerwonych.


Ponownie i teraz zapraszamy wszystkich na spotkanie ze stołeczną drużyną. Legioniści po wygraniu prestiżowego meczu z Widzewem Łódź będą głodni kolejnych punktów, dlatego tym bardziej będziemy potrzebować Waszego wsparcia. Pokażmy jak kibicują fani Mistrza Polski!

Bilety możesz kupić TUTAJ w formie online, a także stacjonarnie w Arenie Gliwice przed samym meczem. Dla naszych kibiców mamy przewidziane liczne promocje:

– Wszystkie dzieci do 15. roku życia wchodzą za darmo!

– Darmowe wejściówki czekają na wszystkie osoby z Ukrainy – razem wspierajmy swoich reprezentantów!

– Każdy kibic, który przyjdzie w barwach Piasta – koszulce, bluzie lub szaliku otrzyma od nas 50% zniżki!

My już nie możemy się doczekać. Początek spotkania Piast Gliwice – Legia Warszawa w niedzielę o godzinie 18:00. Nie może Was zabraknąć! Razem tworzymy futsalową historię.

Skip to content