Gliwicka SzAMMa zainaugurowała współpracę z klubem od ugoszczenia partnerów biznesowych futsalowego „Piasta”!

W niezwykle przyjaznej atmosferze Prezes futsalowego Piasta Gliwice, Łukasz Siódmok, Dyrektor Finansowy – Jarosław Jenczmionka – oraz Dyrektor Sportowy, Rafał Franz, spotkali się z partnerami i sponsorami „Piasta” na uroczystym podsumowaniu minionego sezonu. Po krótkim podsumowaniu nastąpiła uroczysta chwila wręczenia sponsorom i partnerom złotych medali STATSCORE Futsal Ekstraklasa zdobytych w sezonie 2020/2021!

Przedostatnie miejsce na poziomie ꜱᴘᴏɴꜱᴏʀᴀ na sezon 2022/2023 trafiło w wyjątkowo dobre ręce! Restauracja SzAMMa, bo o niej mowa, to nie tylko kuchnia tworzona z pasją przez dwóch genialnych kucharzy! To także miejsce, gdzie przecina się wiele pasji, w tym ta do ŻYCIA! SzAMMa jest od ponad 7 lat Domem Polskiego Wina, gdzie „?????, ?? ???????…” można poczuć na własnych kubkach smakowych!

Motto, które towarzyszy tym pozytywnym ludziom przy tworzeniu wybornych smaków brzmi: Życie jest piękne, życie to dar! Jak tu się z tymi słowami nie zgodzić?

Bardzo nam się podoba takie podejście do biznesu, ale i przede wszystkim do dnia codziennego! Zapraszamy do przekonaniu się na własnym talerzu co mają Wam do zaoferowania Ci niesamowici kucharze! Zobaczcie jak dotrzeć do SzAMMy -> https://tiny.pl/wqhrt

Skip to content