1×1 z Rafałem Franzem!

Rafał Franz był pod gradobiciem pytań podczas nagrywania programu dla CANAL+!
Wzięliśmy mały rewanż w imieniu naszego Dyrektora Sportowego i zadaliśmy także kilka pytań Wojciechowi Jagodzie z CANAL+!

Prezydent Gliwic, Adam Neumann
oraz Dyrektor Sportowy futsalowego Piasta Gliwice Rafał Franz.

Jak dużą niespodzianką dla Pana redaktora było zdobycie tytułu Mistrza Polski przez drużynę futsalowego Piasta Gliwice?
Był dla mnie ogromną niespodzianką. Szczególnie po tym jak „Piast” przegrał dwa ostatnie mecze rundy jesiennej, z Rekordem w delegacji i w domu z „Constractem”. Wtedy wydawało mi się, ze tytułu dla „Piasta” nie będzie. Ale fantastyczna wiosna, czternaście wygranych z rzędu, w tym ta najważniejsza u siebie z drużyną z Bielska-Białej, pokazało kto w tym sezonie był najlepszy. – przyznał Wojciech Jagoda.

Jak Pan wyobraża sobie sezon 2022/2023 STATSCORE Futsal Ekstraklasy?
Wierzę, ze będzie jeszcze ciekawszy niż ten ostatni. Po raz pierwszy od lat skończymy „playoffami”, a one gwarantują emocje do samego końca rozgrywek! W magię systemu play-off wierzy także Rafał Franz, z którym miałem przyjemność porozmawiać kilka dni temu. Gadaliśmy prawie 30 minut, o życiu i o futsalu. Wyszło naprawdę ciekawie. Jeśli chcecie to sprawdzić to zapraszam do Canal+ Sport, w niedzielę 19. czerwca, od godziny 19:00. A w zasadzie to nie ja zapraszam tylko Pan Futsal, Rafał Franz. A jemu się nie odmawia, kochani! – zakończył redaktor Wojciech Jagoda.

Nie pozostaje nam nic innego jak przyłączyć się do zaproszenia Pana redaktora i Dyrektora Sportowego Piastunek i zaprosić Was już jutro przed telewizory i monitory na program „1 x 1 z Rafałem Franzem”!

Skip to content