Piast – Legia, hit w Arenie, kup bilet

W miniony poniedziałek trawiasty Piast Gliwice pokonał na wyjeździe Legię  1:0, a już w najbliższą niedzielę sympatycy futsalowej drużyny Piasta czeka prawdziwa sportowa uczta. W małej hali gliwickiej Areny Piast podejmować będzie  – uwaga – futsalową drużynę Legii Warszawa. Spotkanie to z wielu powodów zapowiada się bardzo ciekawie.

Legia to absolutny beniaminek Futsal Ekstraklasy, ale spisuje się bardzo przyzwoicie.  Zespół ten zgromadził już 31 punktów i zajmuje 7 miejsce  w tabeli. W tym roku legioniści byli sprawcami największej niespodzianki, pokonując u siebie Rekord Bielsko Biała 2:1. Piast natomiast jest aktualnym liderem Futsal Ekstraklasy.

Samo spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Gospodarze na ten przygotowali szereg atrakcji dla kibiców. Oficjalnie z kibicami pożegna się legenda polskiego futsalu – Rafał Franz, który kończy karierę zawodnika.

UWAGA – PEWNE JEST ŻE W NIEDZIELĘ  ZABRAKNIE BILETÓW, DLATEGO WARTO JUŻ DZIŚ NABYĆ WEJŚCIÓWKĘ NA TEN MECZ – bilety można kupić na portalu  eventim.pl – TUTAJ

Skip to content