Gramy razem z Jomą i FM Sport

Niezmiernie miło jest nam poinformować o podpisaniu przez nasz Klub nowej umowy z naszymi partnerami technicznymi – marką Joma oraz firmą FM Sport, które przez kolejne trzy lata będą dostarczać dla nas sprzęt sportowy.

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność podpisania nie tylko kolejnych umów z nowymi zawodnikami. Przedstawiciel naszego Klubu, Robert Dziacko oraz kapitan zespołu, Michał Widuch spotkali się z Damianem Gilem – Regional Sales Managerem marki Joma oraz Marcinem Garbaczem z firmy FM Sport z okazji podpisania nowej trzyletniej umowy.


– Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej i długoterminowej umowy ze światową marką, jaką jest Joma. Otrzymaliśmy rekordowy kontrakt, który zapewni nam wspaniały sprzęt. Cieszymy się, że nasza praca i wyniki sportowe zostały docenione. Marka futsalowego Piasta jest już rozpoznawalna bardzo mocno na arenie międzynarodowej i to przełożyło się właśnie na nową trzyletnią umowę – mówi Rafał Franz, Dyrektor Sportowy Piasta Gliwice Futsal.


Korzystając z możliwości spotkania wspólnie omówiliśmy nowości, które oferuje nam marka Joma, a następnie światło dzienne ujrzały nowe koszulki, w których występować będzie nasza drużyna w nadchodzącym sezonie. Te klasycznie w swoim minimalizmie i prostocie oddają to co najważniejsze – niebiesko-czerwone barwy.

– Jest nam niezmiernie miło z przedłużenia umowy o kolejne lata . Cieszymy się że jeden z najlepszych zespołów futsalowych w Polsce kolejny raz nam zaufał. Mam nadzieję że zarówno nam jak i klubowi przyniesie ona dużo satysfakcji. Życzę samych sukcesów w nadchodzącym sezonie i do zobaczenia na meczach – mówi Damian Gil, Regional Sales Manager marki Joma.

Skip to content