Włączamy emocje z Pilot WP!

Nadchodzący sezon FOGO Futsal Ekstraklasy będzie już trzecim, w którym będzie można oglądać rozgrywki w Pilocie WP* – jednego z liderów wśród telewizji internetowych. Co nas czeka w najbliższych miesiącach?

Pilot WP już trzeci sezon z rzędu będzie oficjalnym nadawcą transmisji internetowych FOGO Futsal Ekstraklasy. Transmisje, podobnie jak w minionych rozgrywkach będą realizowane w jakości HD, na dedykowanych kanałach Pilota WP, a pokazane zostaną zarówno spotkania fazy zasadniczej jak i fazy play-off.

Bardzo się cieszę, że w najbliższym sezonie FOGO Futsal Ekstraklasa ponownie będzie mogła zawitać na platformie Pilot WP. Specjalna  Strefa Futsalu w Pilocie WP będzie zawierała oprócz transmisji live, także powtórki meczów, wywiady i skróty, co pozwoli w pełniejszy sposób przeżywać emocje futsalowe. Startujemy już w najbliższy weekend i zachęcam wszystkich kibiców do zakupu subskrypcji w Pilocie WP – mówi Paweł Mrozkowiak, Prezes Zarządu FOGO Futsal Ekstraklasy.


Już w 1.kolejce każdy kibic będzie mógł się przekonać, zupełnie za darmo, dlaczego warto oglądać mecze FOGO Futsal Ekstraklasy. Spotkanie Clearexu Chorzów z AZS-em UW DARKOMP Wilanów zostanie bowiem odkodowane, a jedynym wymogiem, aby je obejrzeć w całości jest zalogowanie się na swoje konto w Pilocie WP.

To świetna wiadomość dla wszystkich fanów FOGO Futsal Ekstraklasy! W trzecim sezonie naszej współpracy możemy już nie tylko oglądać spotkania na żywo, a w razie potrzeby obejrzeć je nawet ponownie w naszej bibliotece VOD. Poprzedni sezon ponownie pokazał nam, że w tym sporcie nie ma miejsca na nudę, więc  nie możemy doczekać się kolejnych spotkań – mówi Konrad Kubicz, Head of Growth & Marketing Pilota WP.Aby oglądać wszystkie pozostałe spotkania FOGO Futsal Ekstraklasy w Pilocie WP, należy wykupić jeden z dostępnych pakietów – 30-dniowy w cenie 34.99 złotych lub na cały sezon za 229.99 złotych. W przypadku drugiej oferty cena obowiązuje jedynie do 10 września. Później wynosić będzie ona 279.99 złotych. Całą ofertę znajdziesz TUTAJ.

WP Pilot to platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie Pilot WP dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. WP Pilot posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV i Samsung Smart TV oraz na platformę Android TV.

* Wybrane mecze nie będą transmitowane na żywo, jednak ich nagrania będą dostępne w bibliotece wideo Pilota WP.

Skip to content