Ponad 2500 dzieci z Piastem!

Akcja Szkoła w sezonie 2022/23 za nami! W jej trakcie odwiedziliśmy ponad 20 szkół podstawowych, przedszkoli i nie tylko! Udział w spotkaniach z naszymi zawodnikami wzięło ponad 2500 dzieci!

To był pracowity rok w wykonaniu naszego klubu. I nie mamy tu na myśli wyłącznie płaszczyzny sportowej. Nasi zawodnicy między kolejnymi spotkaniami oraz wyjazdami na mecze mocno pracowali na to, aby trybuny Areny Gliwice mogły w coraz większym stopniu się wypełniać, a najmłodsi kibice byli dobrze zaznajomieni z futsalem i jego zasadami oraz historią naszej sekcji.


W tym celu w ramach Akcji Szkoła odwiedzili szesnaście szkół podstawowych, cztery przedszkola oraz cztery ferie lub półkolonie. To przełożyło się na spotkanie z ponad 2500 dzieci!

Każde z nich miało okazję poznać bliżej naszych graczy, obejrzeć puchar za Mistrzostwo Polski, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie wraz z otrzymaniem autografu, a także zaproszenia na mecz. Poza tym wspólnie rozmawialiśmy również o zdrowym trybie życia oraz mieście Gliwice, które mocno angażując się w projekt kolejny raz pokazało, że nie jest mu obojętne zdrowie oraz rozwój sportowy jego najmłodszych mieszkańców. Dziękujemy!

Skip to content