Kyrylo Tsypun dalej gra z nami! Reprezentant Ukrainy oraz najlepszy bramkarz Mistrzostw Europy podpisał z naszym klubem nowy roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Bramka Piasta Gliwice Futsal przez kolejny sezon będzie solidnie zamurowana. Poza Michałem Widuchem zobaczymy w niej również Kyrylo Tsypuna, który tym samym spędzi w naszym klubie już trzeci sezon.


36-letni reprezentant Ukrainy, który w tym roku wywalczył ze swoją kadrą narodową awans na Mistrzostwa Świata w Uzbekistanie, rozegrał do tej pory w naszym zespole 58 ligowych spotkań, stając się nie tylko ważną postacią drużyny, ale i czołowym bramkarzem całej FOGO Futsal Ekstraklasy.

W ciągu dwóch sezonów Tsypun zdobył dwa brązowe medale Mistrzostw Polski, Puchar Polski oraz zaszedł do Elite Round Ligi Mistrzów. Teraz podpisał z naszym klubem roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Skip to content