Bruno Graca gra dalej z nami! 24-letni defensor podpisał umowę z naszym klubem na kolejny sezon z opcją przedłużenia jej o następny rok. Dla Portugalczyka będzie to już czwarty sezon w niebiesko-czerwonych barwach!

– To wspaniałe uczucie być od kilku lat częścią tego klubu, który cały czas we mnie wierzy – mówił po podpisaniu umowy Bruno Graca.


Do tej pory Graca rozegrał w naszych barwach 74 ligowe spotkania, w których strzelił w sumie 34 bramki i zanotował 18 asyst. Przez trzy lata z naszym klubem sięgnął po Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, a także zdobył dwa brązowe medale Mistrzostw Polski. Indywidualnie najbardziej udanym sezonem był ten ostatni, w którym do 15 bramek dołożył także dziewięć asyst.

– W szczególności za wsparcie dziękuję kibicom Piasta, którzy okazują je na każdym meczu. Zostaję w klubie, abyśmy dalej mogli razem tworzyć historię – dodał Graca.


Wychowanek portugalskiej Benfiki podpisał z naszym klubem kontrakt do końca następnego sezonu z opcją przedłużenia go o kolejny rok. Bruno, gramy dalej!

Skip to content